Recruit a Student België

Het motto van Recruit a Student? Het talent van morgen vandaag in huis! Logisch dat we in de startblokken staan om kennis te maken.

Geïnteresseerd is onze actuele vacatures?

Bekijk vacature

Als eerste op de hoogte zijn van de leukste vacatures? Schrijf je gratis in!

Ja, ik wil me inschrijven!

icoon huisKattendijkdok Westkaai 27
2000 Antwerpen


Niels-H-Belgie

Niels Heshof

Franchise ondernemer

T: (+31) 6 48 18 87 11
E: n.heshof@recruitastudent.be

 

Ghislaine Baeten

Project Manager & Director Assistent

T: (+31) 6 24 16 08 93
E: ghislaine@recruitastudent.be

 

naomi

Naomi White

Project Manager

T: (+31) 6 23 40 66 34
E: naomi@recruitastudent.be

 

Edgar de Weerdt

Manager

T: 06 – 83445267
E: edgar@recruitastudent.nl

Niels-T-Belgie

Niels Thijssen

Franchise ondernemer

T: (+32) 484 92 74 43
E: niels@recruitastudent.be

 

Max Pierre

Project Manager

T: (+32) 3 226 24 60
E: max@recruitastudent.be

 

younes

Younes El Boubsi

Project Manager

T: (+32) 485  69 12 09
E: younes@recruitastudent.nl

Neem direct contact met ons op:

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

HULP BIJ PROJECTEN!

Specialisten in flexibiliteit:

    • U lanceert een nieuwe dienst en verwacht tijdelijk meer telefoontjes van klanten.
    • Uw bedrijf kent een piek in een bepaalde periode van het jaar.
    • U denkt aan een landelijke marketing actie, maar weet niet exact hoe of met wie.
    • U gaat een week naar een beurs.

Heeft uw organisatie een project voor enkele weken of maanden? En heeft u eventueel binnen zo’n project ook nog enorme pieken en dalen in activiteit of productiviteit? Dan bent u bij ons aan het juiste adres.

GEDREVEN STUDENTEN

Wij trainen onszelf allereerst in de corebusiness van het project en uw organisatie. Onze projectmanagers zijn dus in staat zelf het project aan te sturen en zelfs uit te voeren. Waar nodig vullen wij ons team aan met slimme en gedreven jonge mensen. U kijkt mee over de schouder, wij voeren uit en nemen u zoveel mogelijk werkzaamheden uit handen. Wij vinden die aanvullende slimme mensen zelf en zorgen dat de profielen perfect passen bij het betreffende project en uw organisatie. Voor de verloning van ons team partneren wij met een betrouwbare partij (Tentoo), zodat u geen omkijken heeft naar salarissen, ziektedagen of feestdagen. We zorgen voor een continue effectieve inrichting en verloop van het project.

  • We denken met u mee, in uw belang.
  • Wij maken uw complexe situatie effectief en stabiel.
  • Flexibiliteit in tijd, pieken, dalen en mensen; dat drijft ons.